kontaktai

>Susisiekimo forma<
Telefonas: +370 684 50544
Email: info@duobute.lt

Kontaktai

Ištrauka:
Įlenkimų tiesinimas
Įlenkimų tiesinimas be dažymo PDR (Paintless Dent Repair) naudojamas įvairaus dydžio, bet kurioje automobilio kėbulo vietoje esantiems įlenkimams lyginti. Įlenkimų tiesinimas – Ši technologija leidžia lengvai, greitai, bei itin kokybiškai pašalinti krušos, auto įvykio, transportavimo ar kitus įlenkimus ant Jūsų automobilio išvengiant ardymo, įprasto glaistymo ar dažymo. Rinkdamiesi musų siūlomą paslaugą sutaupysite ne tik laiko ir pinigų, bet taip pat automobilis nepateks į dažytųjų kategoriją, o vertė išliks ta pati.

Salonų valymas
Cheminis automobilio salono valymas rekomenduojamas bent kelis kartus per metus, siekiant išlaikyti ne tik švarą ir grožį automobilio salone, bet ir sumažinti maksimaliai besikaupiančias bakterijas, nemalonius kvapus, kilimėliuose besikaupiančią drėgmę, galinčią sukelti automobilio kėbulo koroziją. Automobilio salonų valymas atliekamas naudojant ne tik specialiai tam skirtus plaunančius siurblius, bet ir chemines medžiagas įsiskverbiančias į minkštas automobilio detales, kuriose atitirpdo nešvarumus ir naikina ligas bei alergijas galinčias sukelti daleles, bakterijas.
Valant automobilio sėdynes pigiomis medžiagomis, dažnai vairuotojai susiduria su problema, kad lieka dėmės, arba net ir pačios cheminės medžiagos įsiskverbia į audinius, neišsivalo. Tokiu atveju bet koks lašas vandens vėl sukelia papildomas dėmes ant sėdynių, chemija nuolatos veikia sėdynių audinius, o dėl šios priežasties audiniai greičiau susidėvi ir pradeda irti, trūkinėti, plyšti. Todėl rekomenduojama automobilio salono valymą atlikti ne tik cheminiu būdu, bet naudojant plaunančius, tam skirtus, kokybiškus siurblius, kurie ne tik įpučia chemines medžiagas į sunkiausiai pasiekiamus kampus, tačiau ir išsiurbdami iš audinių vandenį, kartu ištraukia ir nešvarumus bei chemines medžiagas. Salonų valymas – Taip pat aukštos kokybės cheminės medžiagos pasižymi dar viena unikalia savybe – išdžiūvus plaunamam audiniui, jos pavirsta milteliais ir išbyra, taip neužsilaikydamos audiniuose ir netrumpindamos jų ilgaamžiškumo. Automobilio salono valymas – tai paslauga, kuri automobiliui reikalinga ne mažiau nei alyvos keitimas, siekiant išlaikyti švarą, apsaugoti save nuo besikaupiančių bakterijų ir išsaugoti automobilio vertę. Salonų valymas – Tai mūsų šūkis!